Türkçe
HAKKIMIZDA

 
İzlenme 26698


       Mikron Tel  17 yılı aşan tecrübesi ile bulunduğu sektörde sayısız projelere imza atmıştır.Mikron Tel uygulama ve montaj konusunda uzmanlaşmış olup,tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla tel örgü ve çit sektöründe sizlerinde sayesinde belli bir noktaya gelmiştir.

       İşimize duyduğumuz saygı,çalışmalarımızdaki titizlik,müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmek,yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

       MİSYONUMUZ:Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörün sayılı firmalarından olmayı hedefler.

       VİZYONUMUZMüşterilerine hızlı ve kaliteli montaj yapmak,yenilikleri takip etmek,beklentilerin üzerinde kaliteteli ürün ve hizmet sunmak,yüksek nitelikli ürün kalitesi ve hizmet vermek.

       DEĞERLERİMİZGüvenirlilik+Verimlilik+Liderlik+Yenilikçilik+Girişimcilik+Müşteri memnuniyeti+Takım ruhu...

      KALİTE POLİTİKAMIZ: Mikron Tel Çit firması olarak uğraş verdiğimiz sektörde profesyonel kadromuz ile kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetinin devamını sağlamaktır.

      Bu amaç doğrultusunda: Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir firma olmaya çalışırız.Ürün kalitesini sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket ederiz.Kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetini sürekli olarak artmasını sağlarız.Tedarikçilerimizle ortak hareket ederek kendimizi geliştirmeye çalışırız.Uygulama yaptığımız bütün projelerimizde kaliteli ürün ve iyi bir işçilik yaparak topluma katkı sağlarız.30/05/2024 Gün Ortalama:38  Bugün3 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:3.238.112.198